Diş Tartarı Sorunu

Nazktly

Arkadaşlar merhaba ben köpeğimin dişlerini temizlemiştim diş etlerindeki kızarıklık dolayısıyla fakat stres olmuştu çok sonrasında bir süre küçük yaralar çıktı hep ve asla tekrar yaptırmamaya karar verdim sürekli yapılacak bir şey değil zaten fakat benimki diş fırçalama vs elletmez bildiğim için de fırçalamadım hiç her köpekte olmayabilir ama benim kızımın Yapı gereği sanırım 6 ay 7 ay içinde bile yeniden sararsalar oluştu öyle kalın diş tası gibi değil ama yine de oldu ne kullanmamı tavsiye edersiniz ?

1 CEVAP

GzdeAkbuz

Hi pet probiyotik sıvı alabilirsiniz suyuna damlatiliyor ağız sağlığı için.