Diş Tartarı Sorunu ( Yanlış Yazmışım Tekrar Yazıyorum)

Nazktly

Arkadaşlar merhaba ben köpeğimin dişlerini temizletmiştim diş etlerindeki kızarıklık dolayısıyla fakat narkoz aldı stres olmuştu çok sonrasında bir süre küçük yaralar çıktı hep ve asla tekrar yaptırmamaya karar verdim sürekli yapılacak bir şey değil zaten fakat benimki diş fırçalama vs elletmez bildiğim için de fırçalamadım hiç her köpekte olmayabilir ama benim kızımın Yapı gereği sanırım 6 ay 7 ay içinde bile yeniden sararmalar oluştu öyle kalın diş taşı gibi değil ama yine de oldu ne kullanmamı tavsiye edersiniz ?

1 CEVAP

Gilbert1

Oral Cure ağız ve diş bakım spreyi kullanabilirsiniz. Hem tatarı giderir düzenli kullanımda hem de diş etlerindeki kızarıklığı