Kedimin Gözünde Geçmeyen Enfeksiyon?

mrv

Arkadaslar yaklasik bit ay once bir kedi sahiplendik fakat tek gözü mikrop kapmisti. Veterinere götürdük Okacin isimli bir damla Verdi ama malesef bu damla daha da kötülestirdi.gözde ödem olustu minicik kedimin gözü neredeyse misket Gibi sisti.veteriner degistirdik dolayisiyla ilac da degisti.opticlox kullandik ama HIC degisiklik olmadi.diger ilaci biraktiktan 4-5 gun sonra baslamaliymisiz nerden bilelim biz :( gözde asiri derecede ödem oldu,ilaci kesip bekleme sürecine girdik bu arada gözü temiz ve nemli tuttuk ödem epey indi parcalar cikti hep.ama hala göz kapaklari sis ve gözünde yeni bir doku olustu.veteriner enfeksiyon kalmamis dedi ama hala iltihapli akinti var,2 gündür hapsirmaya he burnu akmaya da basladi..napmaliyim?

1 CEVAP

zzAr

Geçmiş olsun, sorduğunuz soru hakkında tıbbi bilgi olmadan cevap vermek oldukça zor. bence yapmanız gereken şey eğer içinize sinmiyorsa durum ve emin değilseniz veteriner değiştirmek ve yeni gittiğiniz veterinere daha önce uygulanan tedavileri kullandığınız ilaçları detaylıca anlatmanız.