Kedi Tüy Dökümü Öneri

ekerbicereda

3 haftadır aşırı tüy döküyo öneriniz nedir

5 CEVAP

ZynpBlgn

Benim kedim de sun haftalarda çok fazla tüy döküyor. Henüz çözümünü ben de bulamadım ama havaların ısınıp soğumasından kaynaklı tüy değişimi olduğunu düşünüyorum. Kedinizi en az günde bir kere tarayarak biraz azaltabilirsiniz bu durumu.

Ahudr

Ben kedilerimden birine çiğ bıldırcın yumurtası verdim gecen hafta üc kez biraz düzelme var bir sure hafta bir verecegim.Diger kedime veremiyorum çünkü alerjisi var yumurtaya eğer öyle bir sorun yoksa deneyebilirsiniz.

Benim kedim de uzun tüylü ve tüy dökümü çok fazla. Veterinerine götürdüğüm zaman sorduğumda ben aşırı bir tüy dökümü görmedim bu aylarda biraz dökebilir ama bir vitamin vs kullanman boşuna masraf olur demişti.

Patiografya’ nın ürünlerine göz atın derim tüy dökümü için etkili ürünler