Sokak Köpekleri İçin Mama Alacağım. En Çok Sevdikleri Öneriniz Olan Marka Var Mıdır?

cmkcmk

Köyümüzdeki köpeklere mama alacağım. Onların reddetmeyeceği bayılarak yiyebileceği köpek maması marka önerilerinizi rica edeceğim.

1 CEVAP

HaydutveNazli

sokak köpekleri çok fazla köpek maması yemek istemiyor, köydeki köpekler kuru mamayla beslenmiyorlarsa yemeyebilirler. bizim çevredekiler malesef kedi maması yiyor köpek maması yemek istemiyorlar.