Bu Oturuş Şekli Ne Demektir?

kang14

Kedim normalde böyle oturmazdı. Ama son 1 aydır ara sıra böyle oturdugunu görüyorum.Çok uzun sürmüyor.Acaba bir yerimi agrıyor diyorum ama hali keyfi yerinde iştahı falan.Neden bu sekilde dururlar?

7 CEVAP

ssedef28

benim kedim üşüdüğünde böyle oturuyor bazen ya da oyun oynayıp bıraktığımda koridora geçip ordan bana bakarak böyle oturuyor. ama enfeksiyonu varken hastayken full böyle oturup bu pozisyonda uyuyodu ve tüyleri kuru cansızdı. sürekli değil de ara sıra nadiren yapıyor benimki

kang14

Benim ki de ara sıra yapıyor. 1 ay önce böbreklerde kristalleşme cıkmıstı. O zaman da böyle oturuyordu ara sıra ve kızgınlıga girdiği dönemdi ayrıca etrafa çişini yapıyordu.Suan yapmıyor oyunuyor yiyor içiyor ama böyle oturunca korkutuyor beni.

Sukufe-Cici

Elinizle kedinizin karnini kontrol edin herhangi bir sislik yumru geliyor mu elinize?

lwb

çişinde kakasında keyfinde yeme içmesinde sıkıntı yoksa eğer çok fazla birşeye bağlamamak lazım, benim kedilerim de salonun ortasında bazen bu pozisyonda oturuyorlar ben de endişelendim ama birşey çıkmadı, birden koşturmaya da başlıyorlar. kedi işte, garipler:)

Ahudr

Aynen benimkide böyle oturunca korkuyrm çok.O da yapiyor arada sanirim tüy yumağı olustugunda oluyor vitasigna veriyorum dışkısında yogun tüy atıyor sonra düzeliyo.Ama iç parazit olma ihtimalinide dusunun yine de

kang14

https://hizliresim.com/hxxn924

Bu sekilde oturuyor. GÖRSEL yüklenmemiş az önce

kang14

Elime şişlik gelmiyor. İç dış parazitini düzenli yaptırıyorum hatta 3 hafta önce yaptırdım en son.Benim iki kedim de tüy yumagı hiç kusmuyor.Dışkılarından cıktıgını nasıl anlıyorsunuz? Ben dıskısına baktıgımda hiç tüy göremiyorum. Gerci benimki kara kedi ve diğeri de gri beyaz. Ondan mı belli olmuyor acaba dışkı içinde? Ben de gimcat veriyorum ve hills urinary ve hairball control yaş mamasını veriyorum arada. BU ARADA bu kara kedimin 1 ay önce böbreklerinde kristalleşme cıkmıstı.İlaç kullandı.Düzeldi gibi.Çiş miktarı arrık ufak ufak değil. Hala sorun devam ediyor mudur ki? Veterinerimiz ilaç yeterli demişti suanlık için.6 ay sonra kontrol demişti