Kedilerim Çok Ses Yapıyor

Fidel0

Merhaba arkadaşlar 3 tane kedim var odalarında koşuşturuyorlar ve topları var çıngıraklı aşağı komşuya çok ses gidiyor odalarına ne yapabilirim alt kata ses gitmemesi için öneriniz var mı?

3 CEVAP

lwb

toplar yerine, küçük peluş fare oyuncaklar var. kedilerim onlara bayılıyorlar, canlı av içgüdüsünü uyandırıyor sanırım ordan oraya atıyorlar. onları deneyebilirsiniz.

kedilerinizin aktif olması güzel birşey.

Emirrckr

Odalarında halı var mı acaba?
Belki bir nebze sesi engelleme konusunda işe yarayabilir.

Fidel0

Kedimin biri görme engelli olduğu için sadece cingirakli bir topu var onu seviyor onun sesini takip edebiliyor