Kedi Beslenmesi

eemin

kedim 9 aylık sag arka patisi 'nde gözle görülen bi yarası yok ama dokundugum zaman çok miyavlıyor ,canı acıyor şimdi veterinere götürsem büyük ihtimalle röntgen ister en son çektirdigimde 800 tl verdim şimdi olmuştur 900-1000. o yüzden buraya soruyorum ama veterinerlik bişey varsa mecbur götürcem

2 CEVAP

kedibabasi66

Kediler çok naziktir. Ufak bir darbe alsalar bile sırf hassas oldukları için topallama yaparak yürüyebiliyorlar. İki gün içinde belli oluyor. Ben yarım saat kedi taşıma çantasına koyarım. Çıktığında genleşme hareketleri düzgünse birşey yoktur. İki gün de düzelmezse baktırın tabi.

Sznyll

merhaba tabi ki de veterinere götürmelisiniz evet ücretleri çok arttı ancak sağlık bu belki ufakta olsa bir şey batmıştır yaşadığınız şehirde barınak gibi yerlerde veteriner varsa ona götürebilirsiniz belki yardımcı olurlar çipi yoksa ve cins kedi değilse karnesini göstermeden kediye apartmanın bahçesinde bakıyorum diyerek muayene ettirebilirsiniz bi ihtimal