Kedimin Kıskançlığı Ne Zaman Geçer

Coconutbey

Merhaba 2. Kedimizi sahipleneli 1 hafta oldu ilk kedim çabuk alıştı saldırmıyor oyun da oynuyorlar ama bana karşı tripli gibi davranıyor bu kıskançlığı ne zaman geçer :))

5 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediniz yeni gelen kedinizle iyi anlaşıyorsa size karşı tripli olması için hiçbir sebep yok. Sadece artık kendi türünden bir arkadaşı olduğu için size oyun için eskisi kadar ihtiyaç duymuyordur, hepsi bu. :)

Bol patili günler dilerim.

duman2707

Ketonmanya gibi düşünüyorum bende
Tripli değil de enerjisini ve ilgisini yeni kediyle atıyor gibi geldi
Bende de mesela iki erkek kardeş kedim var
Tekken bana daha çok ilgi gösteriyor hangisi olursa olsun ama kardeşi geldiğinde genelde ikisi daha çok vakit geçiriyorlar

Nzlgrx

Ayy nasıl alıştırdın bende eve vir tane getirdim bir hirrliyor anlatamam keşke anlassalarda kusseler bana yeterki birbirlerini yemesinler😭😭

Coconutbey

O zaman içim rahat şuan :)) ama şöyle bir durum oluşmaya başladı büyük kedim yavru kedimi ısırıyormuş ben gözlemleyemedim ama eşim söyledi. Kedim kısır ama ciftlesme eğilimi olduğunu düşünmüyorum. Acaba oyun dozunu mu fazla tutuyor napiyor olabilir

Coconutbey

@Nzlgrx
Benim kedim 3 gün ayrı tuttum öyle alıştı ama şöyle bir durum var ilk kedim çok sakin bir kedi. 2. Kedim tekir :)