Evdeki Kedim Yardim Amaciyla Disarida Buldugumuz Yavru Bir Kediden Hasyltalik Kapti Ve Cok Hasta...

Hamdi1443

yardımcı olur musunuz lütfen,
ecosin, bayltikon ve travozol kullandım ne yapacağım.

2 CEVAP

Cennet29

Veterinere götürdünüz mü? Bunları kendi kendinize mi kullandınız

kang14

Mantarı mı var? İlaçlar bir yana bağışıklığını güçlendirin güçlü tutun.Bagısıklık düşünce de ortaya cıkıyor mantar.Bir veteriner eşliğinde mi kullandınız ilaçları? Ve hemen etki etmesini beklemeyin. Zaman alıyor bazen bir kaç ay bile sürebiliyor.Bu yüzden ekstra bagısıklıgını güçlü tutun. Ayrıca mantarın hangi tüe olduguna bakılmalı ona göre ilaç verilmeli.Her ilaç her mantarda işe yaramıyor