Kizim Cok Hasta

Hamdi1443

yardımcı olur musunuz lütfen,
ecosin, bayltikon ve travozol kullandım ne yapacağım.

6 CEVAP

gamzegumus1

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Ancak mantarın başlıca sebebinin bağışıklık düşüklüğü olduğunu unutmayın lütfen. Tavsiyem petimmunex şurup alın ve anemari kan ilacı. Yüksek kaliteli bir mamayla kedinizi beslemeye devam edin. Ecosin, travaxol evet bunlar önemli fakat hastalığın asıl sebebi bağışıklık düşüklüğü. Çok geçmiş olsun.

lwb

ecosin genelde doğru kullanımda çok iyi etki sağlıyor. ölçülerini kaçırmamak gerek kesinlikle.

doğru hazırladığınıza emin misiniz ölçülerini? hekim ne dedi bu duruma?

gamzegumus1

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Ancak mantarın başlıca sebebinin bağışıklık düşüklüğü olduğunu unutmayın lütfen. Tavsiyem petimmunex şurup alın ve anemari kan ilacı. Yüksek kaliteli bir mamayla kedinizi beslemeye devam edin. Ecosin, travaxol evet bunlar önemli fakat hastalığın asıl sebebi bağışıklık düşüklüğü. Çok geçmiş olsun.

Tolga_yay26

Elinizde daldırma tipli termometre olacak sık sık kontrol edip tam 34 dereceye indiğinde ecosini içerisine atacaksınız burdan sonra dikkat kesinlikle içerisine metal birşey sokmayacaksın plastik kaşık gibi birşeyle karıştırıp çözdükten sonra hazırlanan ecosinli suyu Huni ile püskürtülecek bir şişe yada pompa gibi fısfıs özellikli birşeyin içerisine döküp ağzını kapatıp 30 dakika bekleteceksin sonrasında kediyi o suyla komple durulayacaksın heryeri ıslanacak özellikle patilerine sonrasında kediyi kendi kendine kurumaya bırakacaksın yalamasında sakınca yok kurulamak saç kurutma vs kullanmayacaksınız o bi odada kurulanırken kendi başına sizde kalan ecosinle evi o kalan suyla dezenfekte edeceksiniz daha sonra tavuklu mama gıda gibi herşeyden uzaklaştırarak balıklı mama tüy deri onarım takviyesi ve en önemlisi bağışıklığını güçlendirmek için prebiyotik takviyesi yapacaksınız 1 hafta sonra tekrar aynı şekilde uygulayacaksınız düzelmezse 21. Gün birkez daha çok geçmiş olsun mantar zor bi hastalık inş inatçı türü değildir

Tolga_yay26

Ecosinden sonra kaşınması azalmazsa büyük ihtimalle azalacak Kaşımaması için yakalık takman gerekiyor yanlız strese sokuyor kediyi sonra alışıyor

kedibabasi66

Bulabilirseniz, Bayvital marka sarı kantaron yağı alın. Pamuğa dökerek bölgeye sürün. Kan akışını hızlandırır iki gün içinde deriyi yeniler, kaşıntıyı azaltır farkı görürsünüz. Silverdin kremde sürebilirsiniz ama yalamasını engellemelisiniz.