Yavru Kedi Dışkısında Kan Neden Olur

Arkadaşım yavru kedi sahiplendi ama dışkısında kan var. Veterinere götürdük ama net bir şey demedi iç dış parazit yapılıp tekrar kontrol istemiş ona göre kan değerlerine bakacakmış. Başına böyle bir şey gelen var mı yada bir bilgisi olan var mı. Oyun oynaması ve yemesi çok güzel o konuda bir problemi yok

1 CEVAP

Ben de sokaktan kedimi ilk sahiplendiğimde 1-1.5 aylıktı ve birkaç gün dışkısında kanla karşılaştım. Hâli vs. yerindeydi, veterinerde hiçbir sorun da çıkmadı. Daha sonra kendiliğinden geçti. Belki sokaktan sonra eve geçişinde mamaya alışma sürecidir diye düşünmüştüm.