Schold Fold Cinsi Bi Kedi İçin Başlangıçta Ne Kadar Maliyeti Olur?

Emir_Zen

eşyalrı hazır, aşı kısırlaştırma , çip felan ne ort kadar tutar ? düzcede yaşıyorum

2 CEVAP

BicrkBey

Bulunduğunuz bölgede belediye vet. Varsa normalde daha uyguna yapıyorlar.

Melek12316

Scottish fold 4 ay önce sahiplenmiştim vetirener fiyatları o zamanla bu zaman farkı var. İlk götürdüğüm de genel rutinler yapılmıştı muayene falan ettiler.o zaman 1500 lira vermiştim toplam yapılan aşılar iç dış, çip, karma aşısı. 2 hafta öncesinde kısırlaştırma operasyonu yapıldı dişi kedi olduğu için kan tahiler operasyon 6500 liraya yakın ücret ödemiştim. Veteriner ile görüşseniz size daha iyi bir fiyat sunar. Arkadaşın dediği gibi yakın vet hekim varsa belidiye daha uygun yoksa da bir araştırın derim.her vetede güvenilip canlarımızı emanet edemiyoruz