Yeni Bir Kedi Var Sürekli Apartmana Giriyor

duman2707

Arkadaşlar iki üç gündür apartman girişinde ya da arka bahçede oluyor
Daha 7-8 aylık olduğunu düşünüyorum gri bi dişi kedi
Benim iki dişi kedimle hiç anlaşamıyor sürekli bi atışma var ama yeni gelen de kendisini iyi savunuyor
Tek sorunumuz her yere direkt dalması
Apartmana komşularla birlikte giriyor ve içerde kalıyor bu sefer miyavlamaya başlıyor
Çok aç
Ne versem silip süpürüyor
Ama ne eve alabilirim ne de alt kattaki kedilerimin arasına katabilirim çünkü dişiler zaten hiç geçinemiyor
Bu kedi hakkında bir öneriniz var mı?
Sahiplendirme ilanı açsam bilmiyorum küçücük kediler bile zor yuva buluyor artık hani şansı olur mu bilmem
Aslında çok insancıl ve eve ihtiyaç duyan bi kedi
Dış parazitini dahil yaptım
Sürekli insan istiyor yuva istiyor tek derdi o
Ya evden kaçtı ya da bırakılmış
Başka bi açıklaması olamaz çünkü bu bölgede ilk kez görüyorum

1 CEVAP

duman2707

Apartmana girmesi sorun değil ama çok takıntılı komşular var
Kediyi görseler benden bilecekler
Zaten alt katta baktığım kedilerime bile önceleri laf ediyordu bir iki kişi
Ardından sustular
Şimdi apartmanda kedi görünce yine başlarlar her yer kedi oldu diye söylenmeye