Felicia Konserve Mama Kullananlar?

Pnrdogan

Merhabalar felicia konserve mama kullanan var mı sizce iyi mi icerik olarak. Fiyatı da uygun geldi.

2 CEVAP

Mslna01

Merhaba,Ben felicia kuru mama kullanıyorum felicia yaş mama da kuru mama da güzel kullanabilirsiniz 🤍🥰

Simurg1queen

Merhabalar neredeyse tüm kuru ve yaş mamaları denedim ancak en memnun ve düzgün olanı yaş mamada özellikle N&D ve gimcat sebebini aldığınız zaman anlayacaksınız ama yinede söyliyeyim içinde gerçek et tavuk karides yer alıyor ve lütfen aklınızda bulunsun yaş mamaya ılık su ilave edip karıştırın hem su tüketimi açısından hemde gıda tüketimi açısından çok iyi geliyor.. Kuru mama herkesin bütçesi neyse o tabi ki ama öncelik sağlık yaşı ve ırkı bu konuda değişkenlik gösteriyor çünkü neye ihtiyacı olduğunu bakıcıları olarak anlamamız ve bilmemiz lazım..