Kedim Kustu

esmadas

kargo geldi eve actim kedim de hemen kosup paket kopugunu yalayip kacti sonra oda da yere bakti salona gidip degisigik hareketler yapip ogurmeye basladi bisey bogazinda kaldi sandim ama beyaza yakin sadece tukuruk kustu icinde bisey yoktu neden olabilir?

1 CEVAP

Simurg1queen

Merhabalar kedi kusması çok normal vücudu kabul etmediğini çıkarır veya ayda bir iki defa kusması gerekiyor ki tüy yumağını çıkarabilsin düzenli malt kullanıyorsanız bu tip durumda etkili ve mutlaka çim ekin kendisi ekilen yerde ihtiyacı olduğu zaman yer ama arka arkaya tekrarlıyor ve sadece sıvı çıkarıyorsa bu büyük bir sağlık sorunu bu yüzden hemen veteriner hekime götürmeniz en iyi karar olur sağlıklı mutlu pati günler 💐 ❤️