Kedim Sürekli Ağzını Yalıyor, Patisiyle Siliyor, Halsiz

naz96

Mantar hastası olan kardeşiyle ilgilenirken birde sarı oğlanımızın hastalığıyla uğraşıyoruz 2 haftadır :) Dün geceden beri sürekli ağzını yalayıp durduğunu patisiyle sert şekilde yalandığını görüyorum ara ara hapşırıyor. Grip mi oldu diyeceğim ama sıcacık battaniye içinde yatan kedi nasıl grip olur onu da bilmiyorum. Zaten bi ara açlıktan ölecek durumdaydı iştahsız asla su içmeden yemek yemeden tuvalet yapmadan durdu ve şeffaf kusuyordu çünkü midesi boştu. Doktor serum verdi canlandı iyi oldu şimdi yine aynı başa sardık... Yine durgun depresyona mı girdi anlamadım ki..

2 CEVAP

gamzegumus1

Kediniz gastrit olmuş gibi duruyor. Lütfen hemen veterinere götürün, bağışıklığı çok düşmüş olmalı

naz96

Sanırım dişlerinde sorun var çünkü önceden ağzını koklamak için açmaya çalıştığımda tepki göstermiyordu şimdi açtırmıyor çenesine dokunduğumda, ağzını en ufak açısında bağırıyor. Doktor diş dökme zamanında demişti ama bu sadece bir diş dökülmesi değil sanırım doktor tekrar bakacak