Pro Plan Mı Daha İyi İçerikli Bir Mama Royal Canin Mi?

livanurcelik

Kedim yaklaşık 8 aylık, iştahı da çok iyi fakat gözüme çok zayıf gözüküyor :(

Bu iki mamayı kullanmış arkadaşlar bilgi verebilir mi? Hangisinin içeriği daha iyidir, hangisini tavsiye edersiniz?

23 CEVAP

livanurcelik

@onurtemiz yorumlarınız için çok teşekkür ederim, tabiki kızım için en iyisi ne ise onu bulmaya çalışıyorum pro plan mamayı veterinerimiz tavsiye ettiği için kullandık, araştırmalarımdan sonra nd mamaya başladık :)

onurtemiz

Haydi hayırlısı olsun doğru yoldasınız ND iyi bir marka ve içeriği sağlam

Derdedermanim

Son yazılanlara katılıyorum.Kurumama vericekseniz orijen acana nd takılsız ilk üç seçenek olmalı .

felishuman

@fbostancii @dmldsl123 Ben bu yorumlarla çok fazla karşılaşıyorum ama belirtmeden geçemeyeceğim. ‘Şimdiye kadar zararını görmemiş olmanız’ bundan sonra zararını görmeyeceğiniz anlamına gelmez. Aynı zamanda pahalı olması da kaliteli olması anlamına gelmez. 2 dakika içeriği açıp okuyun, rica ediyorum. Bir canın üstüne kumar oynamayın. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

livanurcelik

çok teşekkür ederim :)

@Dmldsl123 proplan iyi bir mama değil yanlış yönlendirmeyin

fbostancii

proplan kullandım hiç değiştirmedim kedimi okşarım tüy gelsin diye hiç tüy dökülmedi maşallah ve pırıl pırıl parlar hep;)

Dmldsl123

Ben tüm kedilerime yıllardır pro plan veriyorum hiç bir sıkıntı yok