Arkadaşlar Acil Bakar Mısınız

Mslna01

Merhaba arkadaşlar şuan veteriner hekiminizin dediğine göre Ekim'de 6-7 aylık olan kedim şuan 10 aylık gibi,kedim sizce 12.ayı tamamlayınca 1 yaşina mi girecek biri bitirip ikiye mi girecek ailemle bu konuyu tartışıp duruyoruz. Sizce?

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediniz 12. ayını tamamladığında dünyada tam 1 yılını geçirmiş olacağı için 1 yaşını doldurup 2 yaşına girmiş olacak. Ancak girilen değil doldurulan yaş dikkate alınması gerektiğinden 1 yaşında olmuş olacak. :)

Bol patili günler dilerim.

Kardeşim şayet senin kedin Benjamin Button değilse soranlara 1 yaşında olduğunu söylemende bir sakınca yok.