Enjoy Kedi Maması

ilodmx

merhaba enjoy kedi maması iyi mi? herhangi bir şikayeti olan oldu mu veya kuru mama açısından iyi bir besin mi? marka mı?

4 CEVAP

Mslna01

Sokak kedileri için verebilirsiniz ama ev kedisi için yetersiz ve alt segment bir mamadir

naz96

Ben yıllardır enjoy markasını kullandım sokak kedileri için evcil kedim yok ama yavru haliyle bahçemde büyüttüğüm kedilerim var onlar severek yiyor. Yürüyüş yaparken de yanımda kutuda bulunduruyorum sokak kedilerine döküyorum hiç yemeyen olmadı henüz rastlamadım. Ama içeriği çok temiz mi açıkçası bakmadım çok kaliteli olanı ben de almak isterim ancak 1000 tl den aşağı değil ne yazık ki.

KedicikUzum

İçeriği sokaktakiler için mecbur tavsiye edilir ama evinizde 10 tane kedi yoksa tercih etmeyin gerçekten kötü bir mama içerisinde işlenmiş protein, tuz ve şeker var. Hatta gecenlerde veterinere götürmüştüm kedimi asi için, bir kadın az daha kedisini bu mamayı kullandığı için kaybediyordu,, kedinjn idrarında kristaller vardı, sondalama yaptılar, kedi çok acı çekiyordu ama neyse ki kurtuldu. Lütfen ucuz mama alayım derken kediniz hayatından olmasin. Çok pahalı bir şey alamam derseniz en azından proplan falan alın daha iyi.

kedibabasi66

Enjoy çok iyi bir mama değil ama sürekli alan besleme yapan arkadaşlar var. Bir sorun görmedim. Pahalı mamalar alarakta insanlar veterinerden çıkamıyor. Burda pahalı olan mamaları Avrupa'da bakkallar da satıyorlar :)