Kedim 9 Aylık. 20 Günlükken Aldım, Kulak Mememi Emmeden Asla Uyumuyor. Ne Yapmam Lazım?

LalVaveyla

Merhabalar, 9 aylık dişi, tekir bir kızım var. 20 günlükken sahiplendim. Eve geldiği gün yanıma yaklaşarak kulağımı emdi ve hala da özellikle gece emmeye devam ediyor. Odamın kapısını kapattığımda ise feryat figan miyavlıyor asla uyumuyor ve uyutmuyor. Dün de kapattım yan komşum sesten dolayı şikayet etmiş. Var mı bir öneriniz? Ne yapabilirim?

1 CEVAP

Mini2019

Ona bir kardeş alın. kesin çözüm