Mama Tercihi

Anket

Orijen - Orijinal CAT
(1 oy)
Orijen - Guardian 8
(3 oy)
Acana
(7 oy)
N&D
(5 oy)
Toplam (16 oy)

mevcut olarak orijen six fish kullanıyorum fakat balıklı değilde tavuklu bir mamaya geçiş yapıp denemek istiyorum tekrar hangi markayı tercih etmeliyim benim aklımda orijen markasının 2 maması var birisi orijinal cat bir diğeri ise guardian 8 sizce hangisine geçmeliyim

10 CEVAP

Mslna01

Ben ND ve Acana diyorum

Kralnane

Acana grasslans deniyorum bu hafta

@kralname deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız lütfen

Ahudr

Orijen ne kadar süredir kullaniyorsunuz

3 aydır orijen kullanıyorum ondan öncesi acana kullanıyordum

Emirrckr

Orijen Guardian 8’i deneyebilirsiniz aslında :)

Kralnane

Bende Guardian 8 denemek istiyordum aslinda ancak Grasslan aldım. Kullananlar yazabilirse onuda denemek isterim.

Kralnane

@PaganicFrost Grasslands pasificaya gore biraz daha büyük taneli. Severek yiyor. 1 haftadir kullaniyorum. Yine yazarim gozlemlerimi