Hangi Mama?

Aslhnsrc

7 ayını yeni doldurmuş 8.ayının içinde kedim var. Dişi. İlk proline kullandım sonradan whiskasa geçtim. Yorumlar kötü olduğu için şuan bonacibo kullanıyorum. Bazı yorumları kötü. Kusma ishal falan yapıyor diyorlar. Ama şimdiye kadar pek bir seyini görmedim. Uygun fiyatlı çok pahalı olmayan mama önerileriniz var mı? Bonaciboya devam etmeli miyim?

6 CEVAP

kedilimadam

Matisse kitten öneririm.

Biz de bonacibo alıyoruz bonacibo ya devam edebilirsiniz bence çünkü Bonacibo özel mamalara giriyor

onurtemiz

Matisse marka kullanım o halde. FARMİNA şirketine ait. Diğer uygun fiyatlı mamalar arasında en iyilerden (en iyisi belki de)

Dmldsl123

Proplan öneririm dünyada en çok kullanan mama markasından biri royal canin ile ama ben proplan kullanıyorum eğer para sıkıntınız yoksa ondan alın dünyada en çok kullanılan mama ve eğer kediniz tüy döküyorsa bu mama tüy dökmesini azaltıyor

pongul

matisse kitten
profine kitten

pongul

matisse kitten, profine kitten