Mama Seçimi

Ponçik

Selamlar benim 8 aydır kedim var Royal canin kitten kullanıyorum çok memnunum fiyatı dışında.malum herşey zamlı en son 695tl oldu o da 2 kilosu. Purina denedim az aldım yemiyor değil yiyor ama sağlık açısından iyi mi ? Kaliteli mi? Guliten içeriği fazla diye yorumlar okudum burada doğru mu? Obez kedi olmasın kedim 🐱 sağlık en önemlisi vitamin değeri diğerine göre düşük mü? Tavsiyeniz nelerdir? Başka hangi mamayı önerirsiniz? Teşekkürler

9 CEVAP

Mamaya ne kadar az harcama yaparsanız veteriner masrafı o kadar artıyor, özellikle birkaç yıl sonrasını düşünerek mama seçmenizi tavsiye ederim

Cennet29

Sanabelleninde içeriği güzel fiyatıda güzeldi ama onuda yükselttiler iyice. Sanabelle de ztn royal canin fiyatıyla benzer

Cennet29

Brit içeriği iyi o içeriğe göre fiyatıda makul. Sadece genel bi ishal sorunu var hassas bağırsaklıysa kediniz yada yumuşak kaka sorunu varsa denemeyin isterseniz. Ama sert katı kaka yapıyosa şans verebilirsiniz

edmrcglu

purina kötü royalde cok iyi denmez ama purinadan iyi

GzdeAkbuz

Pro Choice, kittylife, happy cat , optimeal, nutri feline, bozita,advance, kito, matisse,nd, Mera,wildfull,

Ponçik

Teşekkürler bir de Brit premium mama var tavsiye eder misiniz? İçerik okumayı pek çözemedim daha ama tavuklu bir mama

Ponçik

Teşekkürler bir de Brit premium mama var tavsiye eder misiniz? İçerik okumayı pek çözemedim daha ama tavuklu bir mama

Ponçik

Teşekkürler 🙂 bugün kedim kustu 😢 veterineri aradım mama değişiminden olur dedi . Sindirimi bozabilir aldığınız mama dedi 🤦 tekrar Royal canın mama ya dönüş olacak zorunlu
Diğer mamalar da da sorun yaşarsam diye demek istemedim şimdi. Herkese teşekkürler 🙂

Ponçik

Teşekkürler 🙂 bugün kedim kustu 😢 veterineri aradım mama değişiminden olur dedi . Sindirimi bozabilir aldığınız mama dedi 🤦 tekrar Royal canın mama ya dönüş olacak zorunlu
Diğer mamalar da da sorun yaşarsam diye demek istemedim şimdi. Herkese teşekkürler 🙂