Kedi Sahiplendirme İçin En Çok Kullanılan Yerler

garfileo

Merhaba sokakta bulduğum ve birkaç aydır beslediğim kedileri sahiplendirmek istiyorum.(Kendim 10 kedi beslediğim için alamam.) Ancak burası hariç başka bir platform bilmiyorum. Kedi sahiplendirme için en çok kullanılan yerler ve yollar neler acaba? Çok küçük bir şehirde(kırşehir) yaşadığım için insanlara ulaşmak zor.

2 CEVAP

kedibabasi66

İns tag ram da sahiplendir sayfasına yazar mısınız. Hemen paylaşsınlar. #kirsehir konu etiketlerini, face bookta da hayvansever grupları deneyin.

Ketonmanya

Merhabalar.

Öncelikle ben onları yerim. :) Sahibinden'de de ilan açabilirsiniz. Ben şimdiye kadar en çok sahiplendirmeyi oradan yaptım. Direkt evcil hayvan sahiplendirme için kategorileri var. Örnek bir ilan bulup kopyalayabilirsiniz isterseniz.

Umarım bir an önce sahiplendirilirler de başka evlere de neşe getirirler. :)

Bol patili günler dilerim.