Dişi Kedi Kısırlaştırma

ilodmx

merhaba belediyeler ev kedisini kısırlaştırır mı internette kısırlaştırır yazmışlar ama emin olamadım

4 CEVAP

HaydutveNazli

sokak kedisiymiş gibi verirsiniz de durumunuz elveriyorsa hiç tavsiye etmem

KedicikUzum

Belediyeye vermeyin bence, muhtemelen sokak kedisi diye gosterirsenjz alirlar ama genellikle kediyi saçma sapan ameliyat edip, veya ettiklerini iddia edip saçma sebeplerden dolayı öldüğünü söylüyorlar veya bilinmeze atıyorlar.

ZynpBlgn

Ben de belediyede kısırlaştıracağım imkanım olmadığı için. Veterinerde öncesinden kan testini yaptıracağım. Babamın belediyede tanıdığı var o yüzden bir tık daha rahatım ama içim içimi yiyor yine de. Hiç güvenemiyorum belediyeye. Ev kedisi derseniz kesinlikle kabul etmezler. Sokak kedisi bahçeden ayrılmıyor doğurursa ilgilenemeyiz falan derseniz kabul ederler. Bazıları neden soruyor çünkü.

Simal17

Hangi ilde yaşıyorsunuz?