Kedimi 3 Gun Önce Buldum Daha Disleri Yok Kac Aylik Oldugunu Nasıl Anlarım Bi Fikri Olan?

Elfglc

Hep uyuyor disleri yok goz rengi yavas yavas oturmaya başlamış

21 CEVAP

Elfglc

Sürekli gozumuzun onunde yapsa gorurduk evdeki herkes ilgileniyor hic birsey yapmadı ne kaka nede cis

kedilimadam

O zaman bir veterinere göstermelisiniz.3gün hiçbir şekilde tuvaletini yapmaması normal değil.Su içiyor mu? Nasıl besliyorsunuz?

Elfglc

Sulandırılmış sut ve su

kedilimadam

Yavru kedi sütüyle beslemelisiniz.Sulandırılmış süt ne yazık ki bu kadar minik kedilerde çok ciddi sindirim ve bağırsak sorunlarına neden olabiliyor.Tuvaletini yapamayışında bunun da etkisi var sanıyorum.Geç olmadan veterinere göstermeniz en doğrusu bence.

Elfglc

Ne ile besliyecegim?

kedilimadam

Veterinerlerde, petshoplarda ya da internet sitelerinde bulabileceğiniz yavru kedi süt tozunu suyla paket üstünde belirtilen oranda hazırlayarak besleyebilirsiniz.