Kedimi 3 Gun Önce Buldum Daha Disleri Yok Kac Aylik Oldugunu Nasıl Anlarım Bi Fikri Olan?

Elfglc

Hep uyuyor disleri yok goz rengi yavas yavas oturmaya başlamış

21 CEVAP

kedilimadam

Sanırım 1.5aylık kadar.Dişleri hiç mi yok?

Elfglc

Teşekkür ederim

Elfglc

Sadece sivri disleri yok

Elfglc

*var

Elfglc

Uste cok kucuk disleri var bide sivri disleri varya koselerde onlar var toplam 4 disi var yani

Elifoo

1.5 aylik degildir bence daha kucuktur. Bizimkinin 1.5 aylikken vardi disleri. 3-4 haftalik olabilir belki, annesinin olmadigina emin misiniz?

Elfglc

Evet eve giderken araba carptigini gördüm gozumun onunde çarptı başında miyavliyor du hemen aldim bende

kedilimadam

Dediğiniz dişleri varsa 1.5aylıktır.Tuvaletini yapabiliyor mu kendisi?

sophiee

Anne öldü mü yani?

Elfglc

Kedilimadam hayir

Elfglc

Sophiee evet malesef

kedilimadam

Benim bebekler 1 ay 1 haftalıkken katur kutur kuru mama yiyorlardı.3.haftalıktan itibaren dişleri çıkmaya başlıyor zaten.Dengeli bir şekilde yürüyebiliyor, alçak da olsa zıplayabiliyor, tuvaletini kendisi yapabiliyorsa 1.5aylık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim ki siz göz renklerinin yeni yeni oturmaya başladığını söylemişsiniz o da 1.5aylıktan önce mümkün olmuyor.

Elfglc

Kedilimadam gözleri koyu yesil tarzi bisey tuvaletini 3 gundur yapmıyor denedik bi suru sey ama nafile

Elfglc

Sürekli uyuyor

kedilimadam

3gündür tuvaletini kuma mı yapmadı? Sizin fark etmediğiniz bir yere gizlice yapıyor olabilir? Yoksa çişini yapıyor ama kaka mı yapmıyor?