Kedim İnatla Yuzume Gelmek İstiyor Neden

Elfglc

Burnunu falan degdiriyor izin vermeyince gözünü ayırmadan bana bakıyor

8 CEVAP

Burnunu değdirmesi seni seviyorum anlamına gelir. Yüzünüzü yalaması, kafasını size toslaması bunlar hep sevgi gösterileri. İzin vermemeniz onu üzebilir bence bırakın size sevgisini göstersin

sophiee

2-3 aylıkken benim kızım da çok meraklıydı. Yatarken çıkıp yüzüme oturuyordu. Göz kapaklarımı yalıyordu sürekli. Kıyamıyordum ben de kızmadım hiç. Sonra kendi kendine unuttu. Bırakması için birşey yaptığımı da hatırlamıyorum :)

Elfglc

Cok tatli bir haraket :) benimki sadece burnunu degdiriyor

sophiee

Bence sizin aranızdaki de en az o kadar tatlı :) neden aramayın keyfini çıkarın derim. Yaşını geçtikten sonra iyice başına buyruk oldu benimkisi. Keşke yine yapsa. Sevmek için keyfini bekliyoruz şimdi hanımefendinin. :))

ayzenua

Bizimkiler patileriyle göz kapaklarına dokunup yalamayı çok seviyorlar

Elfglc

Neden inatla yuze gelmek istiyor ki?

Elfglc

:)))