Kaliteli Mamaya Geçişten Sonra Tüy Sağlığı

edakaramel

royal canine geçiş yaptık kedimin tüyleri önceki mamasından mı kaynaklı bilmiyorum ama baya kepeklenmisti. yeni mamaya geçiş yaptıktan sonra tüylerde gözle görülür fark ne zmn görülür bilen var mı 🥰

2 CEVAP

ssedef28

1 ayda falan etkisini gösterir benim kedim de geçen hafta ilk defa kepeklendi mamayla alakası yok ama evde sürekli elektrik çarpıyordu evin nemsiz kuru olmasından dolayı koltukta battaniyede falan evi sürekli havalandırdım bu aralar peteğin de sadece birini açıyorum kepekleri birkaç günde gitti. kepek olmasının sebebi sadece mama olmayabiliyor tarayıp derisinin hava almasını sağlarsanız iyi olur

Ahudr

Yalniz tüy dökümü için yanlış mama seçmişsiniz tahıllı mamalar genel olarak tüy dökümune sebep oluyor zaten bilginiz olsun.Eğer fayda göremezseniz Sanabelle, nutri ,ND balıklı serileri gibi mamaları deneyebilirsiniz.