Royal Canin Kısır Mamasına Geçiş

edakaramel

kedim royal canin yemeye başladı 3 gün boyunca eski mamasiyla karistirip verdim ama çoğunlukla royal canin ağırlıklı olarak karıştırdım kademeli geçiş yapmadım. yaklaşık 4 5 gündür midesini bulandırip duruyo ama kusma ya da ishal gibi bi durum söz konusu değil çok şükür. hatta kakasini hep civik yapardı royal canin yemeye başlayınca düzeldi.geçici bi durum mu midesini bulandirmasi

2 CEVAP

Mslna01

Mama geçişi en az 1 hafta -10 gün olmalıdır o yüzdendir mide bulantısı

edakaramel

Peki sonradan geçer mi🥺