Kedim 1 Yaşında Hala Meme Emiyor

Arkadaşlar tekir kızım 1 yıl önce tek erkek yavru doğum yaptı yavru sağlıklı bir sorunu da yoktu 1 yaşına girdi annesi şimdi tekrar hamile hala gelip meme emiyor doğumdan sonra anneyi artık kısırlaştıracağız bu durumdan nasıl kurtarabiliriz

1 CEVAP

naz96

Maalesef bu bir alışkanlık olsa gerek o emme huyundan vazgeçiremiyorsunuz ancak annesi kızarsa o an pusuyor. Benim bahçemde ki kedimde öyle hatta çiftleşti hamile kalacak ama hala annesini emmeye çalışıyor ki annesinin sütü kalmamıştır mümkün değil bir daha hamile kalmadı. Diğer erkek kardeşi yapmıyor onu ama dişi kedi annesini görünce ben et, balık, yaş mama ne koyarsam koyayım gözü onları görmüyor annesinin altına emmeye geçiyor annesi de tabi gırlayıp yapıştırıyor bir tane :D O zaman pes ediyor.