Dişi Kedim Bir Aydır Aralıksız Kızgınlıkta

Dişi Kedim aralıklı olarak 1 hafta kızgınlık 2 hafta normal olarak 2 kere kızgınlığa girdi, tam kısırlaştırma için bir veteriner buldum tam o gece kızgınlığa girdi ve aradan 1 ay geçti hâlâ aralıksız kızgınlıkta. Kafayı yiyeceğim bu normal mi arabam tamirde olduğu için veterinere de götüremiyorum. Normal mi bu yaşayan var mı lütfen yardım edin

3 CEVAP

Bizim nurettin diye bir kedimiz vardı kardeşim. Aynı bu şekil kızgınlığı çok üzün sürerdi. Ailemizden her gece biri dikkatini başka şeylere çekerek bununla sabahlıyordu. Zihnine giren erotik düşüncelere engel olmak için bütün gece oyuncaklarını bir o yana bir bu yana sallardım. İki dakika gözlerim dalsın isviçre montofonu gibi böğürmeye başlıyordu. Bir gece ablam nöbetteyken uyuyakalmış. Salonun duvarına çişiyle Van Gogh un yıldızlı gece tablosunu çizmişti.

kedibabasi66

1 haftada sürer, 15 günde sürer. 1 ayda sürer normal. Kızgınlığı hafifletmek için arama filtrelerini kullanın.

duman2707

Bizde kızımda yaşadık tabi benimki dışarı çıkan bi kediydi ve haliyle erkek kedi seslerinden de çok etkileniyordu
Asla geciremedik veterinerimle kaç kere konuştuk resmen
En sonunda çiftleşmesine izin verdim çiftleşti muhtemelen hamile kaldı ama takip eden nerdeyse 1,5 hafta daha kızgınlıktan çıkamadı hep kaçmaya çalıştı ben zorla tutabildim içerde
Zaten 1,5 hafta sonra tekrar çifrleşmesi en sakıncalı şey
Neyse şu an rahatladı diyebilirim hala erkek kedi görse yuvarlanıyor ama yanına yaklaştırmıyor
Hamile mi daha emin değiliz normalde hemen bebekleri aldıracaktık ama süre uzayınca doğmalarına karar verdim
İlk doğum az yavru olur inancıyla devam ediyoruz umarım sağlıkla atlatırız