Sanabelle Mama

milaylaylom

Merhaba arkadaşlar kedim 2 yaşında british. Royal canin kullanıyordum fakat artan fiyatlar sebebiyle devam edemeyeceğim araştırırken Sanabelle mamayı buldum içerik olarak temiz görünüyor. Kullanan varsa bilgi almak isterim

5 CEVAP

milaylaylom

Teşekkür ederimm geçersem eğer dediğiniz gibi yapacağım 🤗 mesajı için teşekkür ediyorum bilip bilmeden yorum yapılmasınıda anlayamıyorum

milaylaylom

Felicia mamada seçenek olabilir sizce hangisi daha iyi gelir ?

akbas1

Şu Bizim sokaktaki Britishisi de alır mısıniz dört tane Britishsiniz olsun

milaylaylom

Merhaba sorumla alakasını anlayamadım

Ahudr

Royal caninle sanabelle arasinda cok fazla fiyat farki yok aslinda ama genel olarak iyi bir mama.Yalniz royalden sonra 2 haftaya falan yayin sureyi malum biri bol tahilli digeri tahilsiz bir mama.Akbas1 arkadasimiz sanirim satın alinan kedilere karşı biraz satin alma sokaktan sahiplen mesajı vermek istedi :)