Mama Tercihi

İki hafta içinde kedimi kısırlaştıracağız ve şuan mama arayışı içerisindeyim. Şuan proplan kullanıyoruz ama kısırlaştırdıktan sonra değiştirmeyi planlıyoruz. Orta fiyatlı önerebileceğiniz mamalar var mı? Diğer bir sorum ise kısır kedi mamasını alışması açısından kısırlaştırmadan önce kullanmaya başlamalı mıyız? Teşekkürler.

2 CEVAP

esrayurteri

uzun süredir brit care kullanıyorum, memnunum

Mslna01

Hayır önceden kullanmanıza gerek yok kademeli geçiş yapmanız yeterli olur,biz felicia kullanıyoruz fiyatı uygun ve güzel bir mama