Kedimin Ateşi Mi Var?

aleynacamgoz

Kedinizin ateşi olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Bi kaç gündür dikkat ediyorum kedimin patileri ve kulakları çok sıcak ama iştahsızlığı veya oyun oynamasında vs hiç bi sorun yok hatta baya hareketli ama böyle sıcak olmasıda pek normal gelmedi, havalardan vs olabilir mi? Ateşi mi var yoksa normal midir

1 CEVAP

Roza23

Evet havalardan olabiliyo ama pati vs kesin bilgi alamıyoruz maalesef. Derece en doğru sonucu verir. Ama hareket iştah ve dışkısında bi sorun yoksa problem oluşturmaz bence. Biraz daha gözlemleyebilirsiniz. Geçmiş olsun :)