Kedimin Karnından Gurultulu Sesler Geliyor

edakaramel

arkadaslar merhaba kedim yanima hep uzandiginda sesleri duyuyorum sanki bagirsaklarindan geliyo bu ses ishal gibi bi durum soz konusuda degil cok sukur. ama asiri bi gurulduyo karni oyle böyle değil . yaklasik 1 senedir boyle cok anlamadim asisini yaptırmaya gidince veterinere sormayi unuttum. bilgisi olan var mi

1 CEVAP

Mini2019

Bu kadar uzun olması normal değil. Mama yerken çiğnemeden yutuyor, hızlı yiyorsa ve bu alışkanlık olduysa, muhtemelen hava yutuyor ve gaz oluşuyordur.
Ev soğuksa olabilir. Yoğun İç parazit gaz yapar.. veterinere sormak için telefon açabilirsiniz