Kedimin Irkı Nedir?

betushy

Kedimi british olarak sahiplendim ve annesi babasının da british olduğu söylendi. Kedimin annesini gördüm fakat babasını hiç görmedim bu yüzden emin değilim. Diğer british yavrulara göre tüyleri daha az yoğunlukta bu beni şüpheye düşürdü. Kedoşumun cinsi hakkında ne düşünüyorsunuz? Britishlerin daha sık tüylü olanları ve olmayanları mı var?

3 CEVAP

Mini2019

Kediniz çok güzel. Cinsinin ne önemi var ki... Cins olmasa da onu bırakmayın lütfen

betushy

Hiç öyle bir şey denir mi? O benim birtanem, yavrucuğum onu hiç bırakır mıyım… Sadece oğluşum hakkında merak ediyorum ve bu oldukça normal diye düşünüyorum 😌

betushy

Hiç öyle bir şey denir mi? O benim birtanem, yavrucuğum onu hiç bırakır mıyım… Sadece oğluşum hakkında merak ediyorum ve bu oldukça normal diye düşünüyorum 😌