Kedimin Burnundaki Şey Ne Olabilir?

Ebru-c

Merhaba görsele dikkatli bir şekilde bakarsanız burun kenarında hafif bir karartı var. Dün daha belirgindi sildim crystalin ile geçti hiç kalmamıştı ama bu sabah yine bu şekilde vardı. Neden oluşuyor ki? Acaba malt yerken o mu bulaşıyor. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

5 CEVAP

Ebru-c

Görsel neden eklenmiyor anlamıyorum

Ebru-c

https://r.resimlink.com/tAKu8.jpg buradan bakabilirsiniz, görsel ekleyemedim nedense

ssedef28

merhaba mantar olabilir benziyor

Ebru-c

Silince geçer mi mantar

ssedef28

farkındaysanız kızarıklık olan yerde kıl köklerinde kuru kana benzer birşey var ve ordaki tüyler seyrekleşmiş. sağ tarafla karşılaştırırsanız farkı görebilirsiniz malt bulaşan yerde tüy dökümü olmuyor