Mama Degistirmeli Miyim?

Anket

Proplana geç
(2 oy)
Royal canin devam
(3 oy)
Toplam (5 oy)

Kedim 4 aylik exculusion kullaniyoduk annem acik mama almis proplan uygun bir fiyata almis kedim cok istahsiz yedi mamanin sahte olabilecegini soylediler birkac arkadasin tavsiyesiyle royal canin basladim 1 bucuk hafta oldu ama veterinerim onermedi bende petlebiden proplan siparis ettim simdi guvenilir diye sizce yeniden mama degistirmek dogru mu çünkü kedim o sahte proplani 3-4 gun kadar yedi ve o donem tuy dokmeye baslamisti simdi tuy dokumu icin vetten surup aldik azaldi kafam cok karisik ne yapmaliyim

1 CEVAP

ilaydacakir

Mamayı pat diye değiştirme kademeli olarak değiştir öyle bi sıkıntı olmaz. Yani şu an yediği mamaya azıcık yeni mamadan ekleyerek yavaş yavaş ekleneni arttırarak geçiş yap.
Bir de o iki mamayla aynı fiyatlarda olup daha iyi içeriklere sahip mamalar da var aslında biraz onları araştırabilirsin🤔