Baktığım İki Kedi Ortalıkta Yok

duman2707

Arkadaşlar yeni gelen bir dişi kedi vardı sürekli apartmana giriyor napacağım diye söz etmiştim
Dün akşam yine girmişti bende mecburen çıkarttım çünkü komşular laf ediyor direkt apartman içine girdiğinden
Ardından bildiğiniz üzere benim alt katta ilgilendiğim iki kızım da vardı biri yeni 1 yaşına girecek diğeri daha büyük
Büyük olan kızım yemek yiyip tekrardan çıktı
Etrafı biliyor sürekli gezip gezip gelen bir kedi ama bugün hiçbir şekilde gelmedi
Arabayı görse koşa koşa gelirdi ama asla ortalıkta yok
İşin garip kısmı diğer kedi de yok hani şu apartmana giriyor dediğim kedi
O ise illa ki girerdi hatta gece bile girmiş olurdu sabah kesin yine aşağıda bekliyor dedim yok ortalıkta
Gun içinde de hiç görmedim etrafta
Noldu bu kedilere tek kedi olsa anlayacağım da iki kedi birden kayıp
Tuhaf değil mi?

3 CEVAP

kedibabasi66

Depo, kömürlük, odunluk gibi yerlerde mahsur kalabiliyorlar. Kapıyı üzerlerine kapatabiliyorlar. En kötüsü seslendiginizde korkudan miyavlamıyorlar. Kapalı yerleri açtırıp bakın.

duman2707

Kendi kedim çok şükür geri döndü bende öyle düşündüm burda hususi kapalı otoparklar var onlardan birine sabah girip kalmış olabilir belki akşam üstü iş çıkışı geldiğinde de anca çıkabildi
Neyseki geldi🙏🏻
Diğer yeni kedi ise ortalıkta yok belki birisi görüp evine de almış olabilir diye tahmin ediyorum çünkü çok insancıldı umarım başına bi şey gelmemiştir

naz96

Dışarıyı gezip gelmeleri çok riskli ya. Allah korusun kaza geçirebilir, zorba birine denk gelebilir. Ben bahçede besliyorum kedilerimi. Geçen sene araba kazası geçiren kedim o haliyle gelmiş yuvasına yatmış baygın haldeydi veterinere götürdüğümde diyafram fıtığı var ameliyat olması gerek dedi. Yani o çektiği acı halini görünce ben de fenalık geçirdim neye uğradığımı şaşırdım. Hiçbir yeri kanamamış ama işte diyafram fıtığı demek zaten müdahale olmadığı taktirde ölü demek. O yüzden evde beslediğiniz kedinizi bence salmayın.