Kedi Mama Önerilerine Açığım .

oykuyildiz

Arkadaşlar merhaba . Kısır erkek 4 yaşında kedim var . Çok iyi bakmama rağmen idiyopatik sistit geçirir kendisi arada - tavuğa alerjisi var . Eozinofilik granülom hastası ama kendim tedavi ediyorum artık dikkat ederek .
Kalite güzel mama önerilerine açığım kafam çok karışık artık bir mama düzeni tutturmak istiyorum.

5 CEVAP

Emirrckr

Klinik maması Virbac öneririm size.
Veterinerinize danışabilirsiniz eğer o klinikte yoksa illa farklı kliniklerde vardır.

Mslna01

Somonlu felicia, veteriner hekime danışınız mutlaka.

KedicikUzum

Veterineriniz bu durumu biliyor olması gerekiyor, hastalık hakkında pek bilgim yok ama kedinizin bu rahatsızlığı dolayısıyla bir şey oneremeyiz, çünkü kedinizi veteriner ve sizden daha iyi kimse tanıyamaz. Sağlık sorunu olmasa tabii bir öneri yapabiliriz ama bu konuda lütfen veterinerinize danışın, kedinize bir şey olmasın .

ssedef28

eozinofilik granülom kronik bir hastalık mı?? benim kedimin arka bacağının arkasında olmuştu ync derma cure sprey ve antibiyotikle birkaç günde geçirmiştik ama neyden olduğunu bilmiyorduk veterinerimiz alerjik ya da stresten olabiliceğini söyledi o sıra mama olarak nd kitten morina balıklı kullanıyoduk şu an acana wild prairie yiyor daha yeni geçtik yorum yapmak için erken mlsf benim kullandığım sprey çok iyiydi ama birkaç günde etkisini gösterip iyileştirmişti ağzında vs kullanılmıyor eğer sizinkinin ağzında çıkıyorsa ama vücuduna kullanabilirsiniz tavsiye ederim

oykuyildiz

Yok ben iyileştirdim eoz. Hastalığını şuan iyi gayet