Dişi Alman Kurdum Var .Ve Amcam Bana Kucuk Irk Bi Köpek Almıs Erkek Ne Yapıcam Ben!!!!!????????

rabia423

amcamın aldığı köpek şu an muğla da benim köpeğim biraz agresif acaba aynı alana koysam anlasırlarmı yoksa farklı alana mı koymalıyım bide amcamın hediye aldığı köpek bordeaux kırması küçük bi ırk yani bakımıı nasıl olur onların???????????

3 CEVAP

izzy

Bi azcık şöyle kopeginize gösterin ne olcak tepkisi o sizin kopeginiz iyi kötü tanırsınız

rabia423

saldırgan bi köpek başka köpeklerle pek anlaşamaıyor zaten şu an muğlada 1 ay dan kısa bir şurede gelecek ...

izzy

Hmm o zaman cevabı siz veriyorsunuz zaten