4 Aylik Kedime İlk Defa 6 Şubatda Parazit Sulu İlac İçirdim Kusmaya Başladi

Ayselka

Anket

Parazit ilacindan oldu
(0 oy)
Yalniş teşhis konuldu
(0 oy)
Dun kan aldirmasam yaşardi
(0 oy)
Ömrü bura kadarmiş(
(1 oy)
Toplam (1 oy)

7 şubat veterinere goturdum ilacdan deyil dedi midesinde virus var 4 gun serum yaptilar sonra başka klinige yatirdim 8 gun tedavi oldu eve getirdim az az yemeye başladi ama çok halsizdi.dun doktora goturdum bogazindan kan aldi bagirsagindan test yapti hiçbir virus çikmadi kan azligi var dedi eve geldi yuruyemedi buz gibi oldu akşam kaybettim( kendimi çok suçlu hissedirem(

2 CEVAP

KedicikUzum

Çok üzgünüm, kan aldirmanizla ilgisi olduğunu sanmıyorum ama. Başınız sagolsun. Yeni bir kedi sahiplenmenizi öneriyorum başka türlü insan zor atlatıyor çünkü. Kedimi kaybedeceğim zamanı düşünmek bile istemiyorum(

Ayselka

Tesellinize gore çok sagolun çok ihtiyacim var teselliye( Onun yerine yeni bir kedi eve getiremem ( sokak kedilerini besliyorum zaten