Cocker Spaniel Beslemek İstiyorum Ama Barınaklarda Var Mı Bilmiyorum

mhmttnc

bütün köpekler hakkında bilmediğim yok ama köpeği nereden bulacğımı bilmiyorum

8 CEVAP

Selma_

Illa cocker Spaniel mi olmak zorunda ? Barınaklarda bulduğunuz cins olmayan bir köpek olamaz mı ? Yada başka bir ırk ?

Bilgeylmz

Kusura bakmayın ama sizin kediniz de cins? Sokaktan da sahiplenebilirdiniz. Belki onlar da cins bir hayvan sahiplenecek? Evet benim de kedim cins benim kimseye lafım yok. Sizin gibi 1000 tl lik cins kedim olduğu halde başka cins hayvan almak isteyenlere laf etmiyorum...

Selma_

@Bilgeylmz benim kedim 10 yaşında ;) hiçbir şekilde para vermedim karsiyimda daha 10 yıl öncesini hatırlıyorum bana hediye olarak geldi kuzenimden, kuzenimin kedisinin yavrusuydu . Ben ona illa Cocker Spaniel mi başka bir ırk olamaz mı dedim bissuru ırk var .

Selma_

Sadece Cocker Spaniel mi cins ?

Derdedermanim

Çok cins bir soru!

Dmldsl123

O zaman gidin bakın

mhmttnc

kayseri ilanlarına baktım ama yok diye biliyorum hatta bir yan şehir olduğu için nevşehirede baktım