İç Parazit Sorunu

duyguylmz

Merhaba. Dışarıda baktığım bir kedinin poposunun etrafında beyaz kurtçuk gibi bir şey gördüm. Sanırım iç paraziti var. Veterinerden hap alıp versem düzelir mi? Yoksa daha komplike bir tedaviye mi ihtiyacı var?

3 CEVAP

lg23

Evet hap ile düzelir

KedicikUzum

İc parazit hapıyla düzelir benim kedim de küçükken 2 aylıkken parazit kusmuştu (o zamanlar çip taktirmadan yani 3 aylık olmadan parazit hapı yapamayacaklarini zannediyordum) iç dış parazit yaptırdım veterinerde sonra aksatmadan 2-3 ayda bir yaptırdım bir sorunu kalmadi. Zaten yavru sokak kedilerinde iç parazit çok olur karınları hep şişkin olur insanlar zanneder ki kilo aldıkları herkes beslediği için öyle:(

duyguylmz

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Umarım iyileşecektir.