Sanabelle & Felicia ?

milaylaylom

İkisi arasında çok gidip geliyorum fikrinize açığım
Yalnız Felicia’da aklımı kurcalayan içeriğinde ‘ Hidrolize somon proteini (%22) ‘ kısmı oldu. Yalnızca somonun proteinin olması yani bilemedim. Fakat Sanabelle de protein değilde gerçek taze et olarak geçiyor

10 CEVAP

Cennet29

Sanabelle ile felicia yan yana bile gelemez bence. Tabi ki sanabelle :) bende kaç aydır kullanıyorum memnunum

milaylaylom

araştırmalarım ve sizlerin sonucunda sanabelle mamaya karar kıldım çok sağ olun 🙏🏻🐾 umarım benim kızımda sever

kang14

Sanabelle tabi ki! Felicia asla o parayı hak etmiyor.Kıytırık mamalardan biri bana göre

Palyaco

Fosfor ve sodyum hangisinin düşükse onu kullanın sağlık için

MonikaveTori

Daha önceden kedilerime felicia kullanıyordum ancak veterinerimiz bırakmamı söyledi. Çok tuzlu bir mama dedi. Erkek kedimde de idrar taşı vs sıkıntısı olmuştu o yüzden kullanmıyoruz artık. Sanabelle de kaliteli mama bence alınıp denenebilir. Sanabelle urinary denemeyi düşünüyorum bende. Nd mamayı denediğimiz için bir sonraki mama olarak sanabelle urinary mamayı düşünüyorum.

milaylaylom

Öyle mi çok geçmiş olsun 🐾 sanabelle maması bende de bir tık öndeydi şu an sizin görüşünüzle üç tık önde oldu😸 bende düşünüyorum ama bakalım iki mama içinde kullanan ya da önerip|önermeyen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum

cemremio

Sanabelle

KedicikUzum

Sanabelle, felicia Orta segment mama diye geçiyor ama içeriği o kadar saçma ki. Alt segment diye görüyorum . Fiyatını karsilamiyor zaten ünlü olunca fiyatı arttı. Whiskas gibi yani normalde çöp mama ama ünlü oldugunda arttı fiyatı

milaylaylom

Felicia mamayı tamamen sildim o halde bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum teşekkürler 🙏🏻

milaylaylom

Öyle mi çok geçmiş olsun 🐾 sanabelle maması bende de bir tık öndeydi şu an sizin görüşünüzle üç tık önde oldu😸 bende düşünüyorum ama bakalım iki mama içinde kullanan ya da önerip|önermeyen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum