Köpek Mamasını Hem Kuru Hem De Haftada 1 Kere Yaş Mama Vermek İstiyorum Ama Kuru Mamayı Yemezse...

mhmttnc

eğer yaş mamayı daha çok beğenirse kurur mamayı yemez ve kilo alır diye korkuyorum

9 CEVAP

nkecer

Ben kedime günde 1 tatlı kaşığı kadar veriyorum sabah 1 tatlı kaşığının yarısını akşamda
yani biz yemek yerken bizim ev 2 katlı aşağı inince üzülüyor diye akşamda 1 tatlı kaşığının yarısını veriyoruz bizimki çok yemek yediği için biraz kilolu ama normal kuru mama yiyor siz eğer çok fazla ev yemekleri yedirirseniz bu sefer yemez kuru mama gibi kedi mamalarını dikkat edin çok fazla ev yemeği yedirmeyin ve ayrıca tatlı yedirmemeye çalışın biliyor musunuz bilmem ama tatlı yerlerse ölürler.

arinkacmaz

kuru mamaya hafif su dökün yarım saat bekledikten sonra köpeğiniz yaş mama gibi yer onu

Dmldsl123

Bir sorun olmaz öyle verebilirsiniz hatta yaş mamayı 2 günde 1 verebiliyorsunuz ben öyle yapıyorum

mhmttnc

nkecer tabii ki biliyorum yıllarımı verdim bu işe

mhmttnc

nkecer tabii ki biliyorum yıllarımı verdim bu işe

mhmttnc

çok teşekkürler:)

nkecer

Tabiş benim cevabım ters olmuş siz köpek diyorsunuz ben kedi

nkecer

:D :D

mhmttnc

çok teşekkürler:)