Kedimde Serum Sonrası Kusma İdrar Yapmama

ayseadax

Arkadaşlar kedim 3 gündür istahsizdi gittik kan tahlili yapıldı iğne yapildi eve döndük o gün çok güzel yedi içti tuvaletini yaptı..ertesi gün yine kesildi iştahı yine gittik bu kez geniş kapsamlı tahlil yapıldı enfeksiyonu yüksek çıktı ama ateş yada kusma yoktu
İğne yapıldı tekrar serum takıldı 5 gün iğne tedavisine karar verdi hekim
Eve geldik birkaç kez kustu hicbirsey yemedi şu içmedi idrara çıkmadı yarın zaten tekrar gidecegiz fakat şu an panik halindeyim
Başına gelen varmı acaba

1 CEVAP

naz96

Çok geçmiş olsun bazen sadece kan tahlili yeterli olmuyor dışkısından da bi tahlil alsınlar. Benim kedimin kanı temiz çıktı ama dışkıdan gençlik hastası olduğu çıktı. Aslında kan tahlilinde de çıkıyor bu tarz belirtiler ancak geç çıkıyormuş beklemeyelim dedi dışkıdan tahlil yaptı. Ben de anlamıyorum tabi bu işleri doktora güvenerek ilerliyoruz. Aynı şekilde yemiyor, içmiyor, sıçmıyor, kusuyordu tam olarak belirtileri gösteriyordu. İlk defa poposunu silmedi kakası olduğu gibi duruyordu. Ya da başka doktora baktırın