Sanabelle? Bozita? Optimeal?

arkhesu

Kedim 1 yaşında Pro Plan somonlu kullanıyoruz bir sorun yok ama içeriği için mamasını değiştirmek istiyorum. Hangisini önerirsiniz?

4 CEVAP

MarsMaya

Bozitanın içeriğini çok beğeniyorum sadece bir kere kedim yavruyken yedirdim o dönem tadı ona hitap etmedi yemedi yetişkin veya kısırken kullanmadım o yüzden. Sanabelle çoğu kişi beğeniyor denemedim tecrübelerini paylaşan olursa ben de mutlu olurum. Optimeal da da tester olarak tattırdım kedilerime bayıldılar ama firma hakkında çok bilgim yok.

kang14

Sanabelle derim ben. Cok pahalanmadan bir kaç kez sokak kedilerime almıstım sanabelleyi hepsi cok sevmişti ve içeriği de iyi. Ama ben direkt Almanyadan gelenleri tavsiye ederim. Türkiyede de üretimi yapjlıyor galiba emin değilim de Türkiyede ki üretime asla güvenmiyorum. Bu arada happy cat öneririm. Alman markası bu da.Bunu da kullandım sevdiler.

kang14

Sanabelle derim ben. Cok pahalanmadan bir kaç kez sokak kedilerime almıstım sanabelleyi hepsi cok sevmişti ve içeriği de iyi. Ama ben direkt Almanyadan gelenleri tavsiye ederim. Türkiyede de üretimi yapjlıyor galiba emin değilim de Türkiyede ki üretime asla güvenmiyorum. Bu arada happy cat öneririm. Alman markası bu da.Bunu da kullandım sevdiler.

Cennet29

Sanabelle, nutri feline bakabilirsiniz. İçerikleri birbrine çok yakın. Ben sanabelle kullanıyorum bozita da hiç denemedim.